Carat CSC2303000 Diamantzaagblad voor droogzagen - 230 x 22,23mm - Beton
incl. BTW
Nog 4 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Gereedschapcentrum is Kiyoh gecertificeerd
Productinformatie
Het getoonde product kan in details verschillen van de werkelijkheid
Onverwoestbare Kracht voor Betonwerken: Carat CSC2303000 Diamantzaagblad
Op zoek naar een diamantzaagblad dat met gemak door beton, grindtegels en klinkers snijdt? Het Carat CSC2303000 diamantzaagblad is jouw ideale partner voor droogzagen op (zeer) harde steensoorten. Met een schijfdiameter van 230 mm en een segmenthoogte van 10 mm, biedt dit zaagblad ultieme prestaties. De laser gelaste hechtingen zorgen voor een extra stevige verbinding, perfect geschikt voor je Carat machines. Dit zaagblad is ontworpen voor de vakman die niets minder dan topkwaliteit en precisie eist. Eén stuk volstaat om elke klus met gemak te klaren, doordat je direct kunt vertrouwen op een superieure snijcapaciteit en duurzaamheid.
Productomschrijving
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm
Diameter schijf
230 mm
Geschikt voor materiaal
Beton
EAN
Artikelnummer
200072
Modelcode
CSC2303000
Hoogte
10 mm
1x Carat CSC2303000 Diamantzaagblad
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm
Diameter schijf
230 mm