Ryobi RY18BI150A-0 18V Li-Ion PowerSource Omvormer - 5133004895
incl. BTW
Nog 3 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Gereedschapcentrum is Kiyoh gecertificeerd
Productinformatie
Ryobi RY18BI150A-0 18V Li-Ion PowerSource Omvormer
Met de Ryobi RY18BI150A-0 18V Li-Ion PowerSource omvormer beschik je altijd en overal over betrouwbare stroom, zelfs op plekken waar geen stopcontact voorhanden is. Deze mobiele transformator biedt een 230 V gelijkstroomvoorziening (tot 150 W), waardoor je moeiteloos kleine apparaten als laptops, ventilatoren, camera’s, drones, radio’s, slimme speakers en lampen van energie voorziet. Dankzij de twee USB Type-A-poorten (2,4 Ah-5 V) laad je eenvoudig je telefoon, tablet of andere USB-apparaten op. De omvormer heeft bovendien een EU-voedingspoort en een praktische LED-lamp met twee helderheidsniveaus (50% en 100%), ideaal om energie te besparen en fel licht te vermijden. Het compacte en lichte ontwerp maakt het een handige oplossing voor kampeertrips, verre reizen, autoritten of zakelijke uitstapjes. Door de geïntegreerde smartphone-ondersteuning geniet je zorgeloos van films en games. Met deze omvormer heb je altijd de stroomvoorziening binnen handbereik.
Productomschrijving
Body/set
Body
Accu platform
Ryobi One+
Accu voltage
18 V
Voltage
18
Geschikt voor aantal accu's
1
Volt bereik
18V
EAN
Artikelnummer
340986
Modelcode
Gewicht
0.3 kg
1x Ryobi RY18BI150A-0 acculader
Product type
Body/set
Body
Aandrijving
Accu platform
Ryobi One+
Accu voltage
18 V