HiKOKI EC36DAW4Z Accu Compressor - 36V
327,64
incl. BTW
Over 1 week bezorgd
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Gereedschapcentrum is Kiyoh gecertificeerd
Productinformatie
HiKOKI EC36DAW4Z Accu Compressor
Met de HiKOKI EC36DAW4Z Accu Compressor werk je overal waar je perslucht nodig hebt en je blijft vrij van stopcontacten. Het lichte ontwerp voelt handzaam aan en het metalen frame beschermt de compressor tijdens transport en dagelijks gebruik. De koolborstelloze motor draait efficiënt en het olievrije systeem houdt de lucht schoon voor tacker en afblaaspistool. Binnen 17 sec staat de 7,3 L tank op de maximale druk van 9,3 bar zodat je snel kunt doorpakken. Met de grote drukknop stel je de output vlot in en via de duidelijke meters zie je in één oogopslag wat er gebeurt. Het verwijderbare luchtfilter maak je eenvoudig schoon waardoor de luchtstroom constant blijft en je minder tijd kwijt bent aan onderhoud. Bij afwerkklussen merk je het voordeel van deze accu compressor want je schiet moeiteloos meer dan 1.000 spijkers per laadbeurt.
Productomschrijving
Body/set
Body
Extra eigenschappen
Olievrij, Draagbaar
Werkt op
Accu
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Hikoki MULTI-VOLT
Accu voltage
36 V
Voltage
36
Aanzuigcapaciteit
65.1 l/min
Maximaal toerental
2200 rpm
Maximale luchtdruk
9.2 Bar
Tankinhoud
7.3 L
Variabel toerental
Nee
EAN
Artikelnummer
Modelcode
EC36DAW4Z
Gewicht
13.4 kg
Hoogte
343 mm
Lengte
408 mm
Breedte
330 mm
1x Hikoki EC36DAW4Z Accu Compressor - 36V