Ryobi RY18LM37A-140 18V Li-Ion accu grasmaaier set (1x 4.0Ah accu) - 37cm
incl. BTW
Nog 2 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Gereedschapcentrum is Kiyoh gecertificeerd
Productinformatie
Met deze Ryobi accu grasmaaier maai je je gazon rustig en draadloos in één vloeiende lijn. De maaibreedte van 37 cm geeft je fijne controle in kleinere tuinen en langs borders. Je stelt de maaihoogte snel af met 6 standen van 25-70 mm zodat je gras precies zo kort wordt als jij wilt. EasyEdge™ helpt je strak langs randen te maaien waardoor je minder vaak naar de trimmer grijpt. De 45L grasopvangzak houdt het tempo hoog tijdens het gazons maaien. Na afloop klap je de handvaten en de opvangzak eenvoudig in voor compacte opslag. Je start direct met de meegeleverde 18V 4.0Ah accu uit het ONE+™ platform. De mulchkit geeft je de keuze voor mulchen wanneer je je gazon wilt voeden. Zo haal je een wendbare accu grasmaaier set in huis voor vlot tuinonderhoud.
Productomschrijving
Extra eigenschappen
Inklapbaar
Werkt op
Accu
Accu platform
Ryobi One+
Accu voltage
18 V
Voltage
18
Aantal benodigde accu's
1
Aantal hoogteverstellingen
6
Diameter achterwielen
18 mm
Diameter voorwielen
14 mm
Gemeten geluidsniveau DB
78.5 dB
Inhoud opvangbak
45 l
Koolborstelloos
Ja
Maaidiameter
37 cm
Maaitechniek
Cirkelmaaier
Materiaal maaidek
Kunststof
Maximale gazonoppervlakte
250 m²
Maximale maaihoogte
70 mm
Minimale maaihoogte
25 mm
EAN
Artikelnummer
340890
Modelcode
Gewicht
15.2 kg
1x Ryobi RY18LM37A-140 Grasmaaier
1x Ryobi Lader
1x Ryobi Accu
1x Ryobi Mulchkit
Product type
Extra eigenschappen
Inklapbaar
Werkt op
Accu
Aandrijving
Accu platform
Ryobi One+
Accu voltage
18 V