Scheppach Accu Gras- & Heggenschaar 20V C-HTGS200-X
Afgelopen 30 dagen 34,77
33,49
incl. BTW
Outlet
Dit product staat in de outlet. Wees er snel bij, want op is op.
Nog 1 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Gereedschapcentrum is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Outlet-image
Outlet
Productinformatie
Met de Scheppach Accu Gras- & Heggenschaar 20V C-HTGS200-X werk je snel en precies aan tuinonderhoud waarbij graskanten knippen en vormsnoei elkaar afwisselen. Je zet het 90 mm grassnijblad in voor strak bijgewerkte randen langs het terras en het 200 mm buxusmes voor het snoeien van kleine heggen en struiken. Wisselen gaat zonder gereedschap dankzij het kliksysteem zodat je direct door kunt met jouw klus in de tuin. Deze accu grasschaar voelt prettig in de hand door de slanke bouw en je stuurt hem makkelijk langs randen en hoeken. Als buxusschaar geeft hij je controle bij het bijpunten van buxus en het netjes maken van sierstruiken. De toestemmingstoets met dodemansknop helpt je veilig werken tijdens elke snoeibeurt met deze heggenschaar. Zo houd je jouw tuin strak met één stuk tuingereedschap dat gemaakt is voor nauwkeurig trimmen.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Batavia Maxxpack
Accu voltage
20 V
Voltage
20
Lengte mes
200 mm
Schaarlengte
200 mm
EAN
Artikelnummer
Modelcode
Gewicht
2.35 kg
Breedte
80 mm
1x Scheppach C-HTGS200-X Accu Gras- & Heggenschaar
Product type
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Aandrijving
Accu platform
Batavia Maxxpack
Accu voltage
20 V