Ryobi RY18GSA-0 One+ 18V Li-ion Accu 2-in-1 Snoeischaar body - 200mm
incl. BTW
Nog 2 beschikbaar
Retourtermijn van 30 dagen
Gereedschapcentrum is Kiyoh gecertificeerd
Aanbevolen combinaties
Productinformatie
Productomschrijving
Met de Ryobi RY18GSA-0 ONE+ 18V Li-ion Accu 2-in-1 Snoeischaar werk je snel netjes in je tuin omdat je vlot schakelt tussen grasschaar en struikschaar. Het vernieuwde ergonomische ontwerp ligt prettig in de hand zodat je langer kunt snoeien zonder vermoeide polsen tijdens buxus snoeien en randen knippen. Je wisselt de schaarkop eenvoudig en je gaat direct door wanneer je van gras naar buxus of kleine haagjes overstapt. De SK5 stalen messen blijven lang scherp en knippen takken tot 10 mm zodat je strak resultaat krijgt bij struiken en siergras. Als ONE+ 18V tuingereedschap past hij in het bekende accu platform waardoor je flexibel werkt in elke hoek van de tuin. Je gebruikt deze accu grasschaar ook als fijne accu heggenschaar voor precisiewerk langs paden en borders waar grover gereedschap minder controle geeft. Zo houd je tuinonderhoud overzichtelijk en geniet je van een schone snede met één handige buxusschaar voor elke knipklus.
Product type
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Aandrijving
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Ryobi One+
Accu voltage
18 V